Monday, December 24, 2007

Depolama Hizmetleri-MİROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Depolama Hizmetleri PDF Yazdır E-Posta

MİROĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT, Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti de sunmaktadır. İstanbul anadolu ve avrupa yakasındaki depolarımızda 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır, güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınız her türlü su baskını, deprem, yangın ve hırsızlığa karşı tarafımızdan sigortalanmaktadır.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden kira alıyoruz.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.

Labels: , , , , ,